Listopad 2013

článek dvacátý.

19. listopadu 2013 v 21:49 | Revengaa
dlouho jsem se neozvala. nebyl čas. ani nálada. bylo to s houserem na piču... ne na piču, ale na totální piču. nebylo to tak jím, jak vším ostatním.
teď to vypadalo na dobrou cestu. jeden telefonát a je to zas v prdeli.v totální. mám se učit ekonomii, ale nedokážu se soustředit. poslouchám písničku zase spíš v noci sama... jo, spím. už tři tejdny, a spát sama ještě budu... ale to není to hlavní, co mě trápí. je toho mnohem víc.
už mě nebaví tvářit se před všema kamarádama jak je všechno v pohodě. ano, mezi náma to v pohodě je, ale prostě... to ostatní je moc, ale fakt moc blbý. probrečela jsem kvůli tomu nejednu noc a jak to tak vidím, tak to bude pokračovat.
chci se vrátit k ekonomii. och, bohužel. teče slza, protože si nečtu o logistice, ale o tom, že to je prostě blbý.
a nejhorší je, že to nemůžu ani vyčíst jemu. bohužel. není to jeho chyba. JE! je to jeho chyba, ale tahle věc dneska ne. a to mě sere ještě víc. to, že mu prostě nemůžu dát kopačku mezi voči a zaječet" můžeš za to ty!"
zejtra mám doučování matiky s moc pěkným klukem. áááh, znám ho tejden a už pudu k němu dom? housera znám dva roky a byla jsem nejdál na hajzlu. to je to. už mě to fakt vytáčí.
vím, že si plánoval, jak budem celej prosinec u něj.. smůla markéto, cos čekala? jaks mohla bejt ta naivní, že už by to klaplo?jaks mohla bejt tak blbá?
co už. o víkendu budu zas sama. vožeru se ačkoli to nemám ve zvyku. udělám mu ve vesnici ostudu. udělám ostudu i před jeho mámou, už je mi to jedno.
poslušná holka sem byla dost dlouho. už mi prostě chabnou nervy. už to nedokážu sníst.
zítra budu na všechny ve škole protivná. nebudu se klasicky na všechy usmívat a řikat, jak jsem si dnešní den užila. užila. užila jsem si ho do tý doby než mu zvonil mobil, pak mě dobrá nálada přešla. a teď, když to je definitivní mám náladu pod psa. pod otrávenýho psa.
na silvestra s ním asi nebudu. nemám se jak dostat dom. jinak. nemám kde složit hlavu. mrdám na to. snažil se.. asi málo. já se taky snažila bejt jakš takš v pohodě. dneškem to končí. KONČÍ!
dneškem začnu bejt mrcha. chlapečku, dva roky si nežárlil? neboj se, zítřkem začneš. chlapečku, myslíš, že si na tebe udělám po měsíci čas? myslet si to můžeš...

mluvím v naštvání. přeháním. ale pochopte mě už taky někdy někdo...