článek sedmnáctý.

28. září 2013 v 18:50 | Revengaa
Tak jo, víc jak po měsíci se ozývám, že žiju.
Ale na moje ospravedlnění... Myslela jsem na tento blog, myslela jsem na vaše blogy, myslela jsem na Vás... Na ty svoje oblíbený sem i zavítala, ale pouze jako tichej pozorovatel. :-D
Ještě před chvíli jsem ležela ve vaně. Nahatá... So sexy!! :-D A napadlo mě "Markéto, co si tak založit blog?" trapné, že? :D Pak sem si dala imaginární facku a řekla jsem si, že jeden mám a nebudu dělat žádný změny. Ačkoli je revengaa blog o totálních membershitech (vymyslela jsem nový slovo v ájině a celkem se chytlo), tak se tady možná, možnáá, možnáááá objeví i takový ty inteligentní články typu "Markéta se zamyslela...". Já nevím, mám v tom celkem zmatek. Ale stýskalo by se mi po vás a upřímně, když je mi fakt zle, tak mi článek hodně, hodně pomůže a vy taky.Stručně bych Vám napsala něco o tom, co se v době mojí nepřítomnosti dělo.
Škola je totální propadák. Učitelka nám tvrdila, jak je třeťák nejlehčí a nejklidnější ročník. Ani hovno, ty krávo prolhaná!!! Tolik času jako byl tenhle měsíc jsem škole nevěnovala snad za celou dobu, co ten koncentrák navštěvuju. Potím ze sebe krev a stejně nestíhám. Navíc se nedokážu soustředit, takže i chlup na piči mi příjde zajímavější než teorie slohu. Pětku mám zatím jen jednu, ale očekávám další. A další a další a další.... Smutnééééé.

S Housím je to jako na houpačce. Ale je to fajn. Fajn, neutrální slovo. Ale já vím, že se to co nevidět změní. Na srdci mi leží furt jeden a ten samej šrám. Ale něco mi našeptává, že to je na dobrý cestě a konečně bych se už mohla k Houserovic family podívat do příbytku. Dokonce mi i řekl, že budu nocovat. Takže olalááá, už aby to bylo a nemuselo mě nic trápit.

Ještě jedna taková vtipná historka a budu končit. Byli jsme s Housím u nás na zábavě. Akce to byla dobrá, dokonce i JÁ, Markéta, jejíž druhé jméno je skoro-abstinent si dala do čumáku. Byla jsem na močku a byla jsem v ráži. Chytla jsem nějakou mařenu pod krkem, ať se kurva zklidní, jinak že se neznám. Pro vysvětlení: Bylo tam lidí jako sraček a Housí do ní omylem hypl a ona začala držkovat, tak jsem se do ní pustila já no. Potom mě Houser chtěl seznámit s jednou kravičkou... Asi chtěl, abysme se kamarádily, ale díky, nechci. Vím, že po něm jela a tuším, že po něm jede i teď. Čuměla na mě celou dobu jak sůva, a když ju Houser zavolal, ať příde, odmítla. O to líp, nemusela jsem mít pak výčitky svědomí, že bych na ni byla protivná. Když jsme tam seděli asi ve 4 ráno, jako poslední účastníci zájezdu, já, Housí, kámoš a jeho mařka a tahle kravička, tak cokoli Housí řekl, tak ona se smála jak kdyby to byla největší finčurína ( takový nový slovo, co jsem vymyslela. Finčurína= velká sranda!). Řekl "jsem unavenej" a ona "hihihi", řekl "televize" a ona "hihihi", řekl (by) "ty jsi ale kráva" a ona (by) "hihiihihihihihi!". Nejradši bych jí rozkopala ten její ošklivej ksicht, ale držela jsem se.
To, že si mě tam vyhlídl soused, počkal na mě na záchodech a následně se mi přisál na tvář asi vynechám, je to docela nechutné...

Půjdu asi brzo chrnět, jsem unavená, teď jsem si vzpomněla na to její "hihihihihihihihihi"... Brrrrr, musím jít. Zase někdy. Možná zítra, možná pozítří, možná za týden a možná opět až za měsíc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chemical Angel | Web | 28. září 2013 v 19:24 | Reagovat

:DD snad to v 3. roč. nejako zvládneš ;) ako s ostatnými..

tiež v poseldnej dobe toho moc nestíham . :(/

2 Chica con sueños | Web | 28. září 2013 v 23:21 | Reagovat

Třeťák je celkem hard, ale počkej si na čtvrťák :D tam je to teprve záhul...
Ta akce, kde byla i ta blbka, musela být velmi zajímavá :D já tyhle typy lidí nesnáším. Trapné vlezdoprdelky a přísavky :/ fuck them all :D
Doufám, že s Housím budete žít šťastně až do smrti! :D

PS: taky tě po dlooouhé době vítám, Rev <3

3 snoty | Web | 29. září 2013 v 11:19 | Reagovat

Každý mi tipuje víc:D a to nechápu, jelikož mi bylo 15 nedávno:D

Celoou dobu se u toho článku směju:D Tedy doufám, že se u něj můžu zasmát:D Nejvíce mě dostal konec předposledního odstavce :DD

4 K. | Web | 29. září 2013 v 15:23 | Reagovat

Jsem rád, že existuje na blozích někdo v blízkosti mému věku )jop, určitě jich jsou stovky, ale já jsem líný někoho hledat :D)
Třeťák náhodou není takové peklo. Už tě neberou jako děcko a už se pomalu směřuješ na maturitu. Já jsem letos ztracený ale i tak poněkud svůj čtvrťák flákám. Ve druháku a třeťáku to má být nejživější (pokud nejsi na učňáku, to se musíš stresovat se závěrečkama)
To se urovná a uvidíš že třeťák bude v pohodě... Já musím kromě známek řeit výšky  i ten podělaný stužkáč na který téměř nikdo nejde a finance se tudíž vyhoupnou do závratných výšin... Přá bych si, aby už byl konec, ale to bych musel být na všechno připravený Zdá se mi, že jediný předmět, na který jsem alespoň z části připravený je angličtina. A možná ruština, kdybych z ní měl maturovat. Jen taková rada flákajícího se čtvrťáka: Neusni na vavřínech a spíš než na známky se soustřeď na nadcházející maturitu, protože čtvťák je na všechno moc krátký. Raději trojku (či klidně čtverku) z matiky teďka, než pak proletět u maturity a klapat si to k přezkoužkovému v září. To nepřeji žádným maturantům. Všichni se stresují s nadcházejícím "college life" a ještě se znovu sr*t z nějakýma opravkama.
A je fajn si pozjišťovat, jak to zhruba bude vypadat. Na to jak mám všehno pozjišťovaný, je moje představa o didaktickém testu z češtiny (a celkově má neoblíbená část maturity z rodného jazyka)poněkud kalná...

5 K. | Web | 29. září 2013 v 15:38 | Reagovat

A co se ruštiny týče, vřele doporučuji. Pokud nejsi v kurzu, nejlepší je učebnice pro samouky od ledy, se kterou jsem udělal největší pokroky. Azbuku zvládneš za pár dnů a když ti sedne do ucha a navykneš si na odlišnou strukturu, jde to skoro samo. Já sám mám v plánu ji příští rok studovat na univerzitě, protože má nespočet výhod, které moc jazyků nenabízí :)

6 ellie. | Web | 29. září 2013 v 16:43 | Reagovat

ahs♥ jsem netušila, že se na to dívá i někdo jiný než já:D (teda aspoň v mým okolí nikoho neznám:D).
tagovka, řetězák.. já tomu říkám dotazníček!:D jsem originál, don't judge-_-

tys byla ve vaně nahatá?! ty nestoudnice!:D
jaká je definice membershitu? jsem jen zvědavá..:D

"Ani hovno, ty krávo prolhaná!!!" ahaa, to abych se na ten příští rok v třeťáku fakt těšila, no..
"takže i chlup na piči mi příjde zajímavější" tomu říkám přirovnání:DD

tvůj slovník:D "finčurína":D
na kravičku kašli. nesnáším takový ženský. dělají jen ostudu.
a takový to "hihihihi" není typický jen pro ni, je jich spousta. (bohužel). nejlepší neřešit -_-

7 Fairy | Web | 29. září 2013 v 17:08 | Reagovat

Ahoj.
Pamatuješ na Cleopatru? Z aquamenti.blog.cz ?
Měla jsi pravdu, jsem zpět.

8 Nia Creep | Web | 30. září 2013 v 13:49 | Reagovat

a jak zní přesná definice slova membershit? :D
věřím ti že ten 3 dáš:D noojo učitelky toho vždycky nakecají :D
Hrozně se mi líbí způsob psaní článků co máš :D Takový vtipný..:D
Diliny jako ta kravička co nemáš ráda, jak jí zmiňuješ v článku, nesnáším..:D frndy, jsou tak vypatlaný že jim nedochází vtipy tak se provizorně smějí všemu.

9 eM. | Web | 30. září 2013 v 19:57 | Reagovat

První dva odstavce jsem si přišla, jak kdybych to psala já, vzhledem k tomu, že i jméno by sedělo :DD
Naštěstí to dál už nesedělo, tak cajk :D
Taky jsem ve třeťáku a jako jestli to dám, jsem borka, protože už teď to vypadá hustě a to máme za sebou jenom září :DD ale v něčem jsem se překonala a ZATÍM to tak hrozné není :))

10 Izii Brush | Web | 1. října 2013 v 13:03 | Reagovat

děkuju za podporu a tvůj článek mě velice pobavil :D .. prej ve vaně... naháá.. sexy :D .. mi připomínáš mě :D .. na záchodech se mi soused přisál na tvář.. nechutný :D .. to bych zažít nechtěla :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama