článek pátý.

10. června 2013 v 22:18 | Revengaa

ANEB SLEČNA A JEJÍ DIVNÉ ROZPOLOŽENÍ...


Dneska trošku seriózně, ani nemám náladu na žádný vtípky. Prostě se jen vypovídám a jdu spát.
Po čtrnácti dnech jsem měla tu čest dnes vidět svého milovaného. Nevím. Asi jsem si to představovala jinak. Asi jsem divná. Asi mám prostě teď takový zvláštní období, kdy se mi mění nálada z minuty na minutu...
A nebo to je možná tím, že mi chlapec dnes napsal takovou věc, ano, vím, že to bylo myšleno z legrace, ale prostě takovou věc, že se víc těší na rajskou s kolínkama než na mě. Nenapsal to takhle, ale vyznělo to debilně! Asi si to moc beru. A asi používám dnes moc slovíčko ASI.
Těšila jsem se na něj, nebudu říkat, že ne. A taky jsem byla hodně, hodně naštvaná, když lilo jak z konve. Nakonec to ustálo a můj milý přijel. Sice až v šest... Asi možná to bylo třeba i tím. Tím, že ho neuvidím tak dlouho, tak bych si představovala.
No prostě... Přijel, povídali jsme si a to kouzlo, který jsem dnes, po těch 14 dnech očekávala ke mě nepřišlo. Asi to bylo tím, že jsme šli tam, kde trávíme snad nejvíc času. Štve mě to, byla bych radši venku než v hospodě. Ale dobře, vidina cigár mě omámila natolik, že jsem tam šla. Povídali jsme si. Asi jsme si povídali, tak jak vždycky, jen mi to prostě přišlo divný. Asi jsem čekala, že mi tam vyzná lásku před pupkatým hostinským, nebo nevím... Venku, když jsme hospodu opustili jsem mu to řekla. Teda řekla jsem to trošku jinak. "Jseš divnej, neděje se něco?". Chtěla jsem tím omluvit sebe, protože z jeho strany bylo všechno v pořádku. "Nic Marky, proč mě pořád podezříváš? Dyť jsem normální,". V tu chvíli jsem chtěla říct: "Proč tě podezřívám? Asi proto, žes mi lhal, miláčku, víš. A že si příjdu, že dělám všechno špatně, všechno!". Neřekla jsem to. Nechtěla jsem vytahovat starou záležitost.
Pro přiblížení. Jednalo se o to, že jsem ho šla jednu deštivou sobotu představit babičce. Den předtím, jsem měla přijet, ale jelikož bylo hnusně, kdo by to čekal, tak jsem dojet prostě nemohla. No a po babiččině návštěvě v hospodě, kde jinde, z něj vylezlo, že ten předchozí den šel na pivo. Jenže rázem z jednoho škopka byli 4 a z žádnýho panáka 3. Dobrý, rozdejchávala jsem to dlouho, chlast nesnáším, ale přece jen jsem nechtěla kazit den. A druhej den takhle na facebooku fotky, jak se pán válí po zemi v nějakým baráku totálně na sračky. "Ze kdy ty fotky jsou?" zeptala jsem se. "Já ani nevím," řekl mi. Aha, tak jsem asi úplná piča,ne? No, vylezlo z něj, že byli po těch už ne 4 pivech ale asi po 7 na chatě a ty panáky nebyly taky tři, ale... To si asi sám nepamatuje. Prej se mi to bál říct. To ho neomlouvá, prostě mi lhal. A o to horší to bylo, že jsem se to dozvěděla ze zasranejch fotek, který jsem vlastně ani vidět neměla... Dobrý, fajn, mrdám na to!
No prostě už se v tom nechci vrtat, pro jsem to svedla na něj, že u něj je něco v nepořádku a já jsem zcela normální, ačkoli to tak není. Asi je toho na mě poslední dobou moc. Asi si všechno beru. Dělám zbytečný scény.... A zbytečný články.... Prostě jsem si chtěla ulevit.

SERIOZNĚ? Jdu kadit...

Nečtěte to, jsou to sračky. Příští článek bude zase vaše stará, vtipná, úžasná a krásná Markéta!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Thanatos | Web | 11. června 2013 v 14:32 | Reagovat

Zatraceně moc tenká.
Nah, tak to se ti u mě bude líbit, já jsem nasraná permanentně.

Holka! To už není možný. Taky jsi tak zasraně přecitlivělá na to, co ti napíše? Já si taky vždycky říkám, že si to moc beru, ale pravdou je, že se asi prostě ráda vyžívám v dramatu. A nějak si to v tý mojí hlavince musím okořenit.
Čtu dál. A tak nějak ti musím oznámit, že si tvůj blog přidávám do oblíbených. Jo, asi máme moc velký nároky, holka. Ne, nemáme. Jsme holky, mají se nám přizpůsobit. Obzvlášť, když jsme to my krásný, úžasný a děsně vtipný holky! >D
  Jo.. Je tolik věcí, co bych kdy měla říct a nikdy jsem je neřekla.
Jsem v tomhle docela srab.
Jsou to kraviny, ale o čem jiným ty vztahy jsou než právě o kravinách? Právě proto tvé rozhořčení chápu. Protože jsem v tomhle úplně, ale úplně, stejná jako ty.

2 †SeňoritaVampiresa† | Web | 12. června 2013 v 22:57 | Reagovat

Vůbec si nemyslím že jsi divná, tady jde o to, že kluci mají většinou tendenci vtípkovat ve věcech kde se to fakt nehodí. S mým ex jsme díky tohodle byly neustále v sobě, protože on se smál svým "vtípkům" a já brečela.
Já nevidět Adama dva týdny a on mě ještě do smečí do hospody tak mu asi fláknu -__- vůbec se ti nedivím, že se k tobě nedostavilo to kouzlo na které jsi čekala.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama