článek devátý.

30. června 2013 v 20:47 | Revengaa

ANEB ZE SLEČNY JE STARÁ PÁKA...

Stručně se Vám vyjádřím ke včerejší návštěvě bratra. TRAPAS! Je mu třicet, krk celej od cucfleků a furt se u stola olizovali. Jím polívku, vidím jejich jazyky, jím brambory, jazyky, jím maso, jazyky... Nedojedla jsem, přešla mě chuť. Jo, slečna Veronika nejedla maso, nedala si ani kousek buchty, nedala si kafe... Jako kdyby se štítila. Nemám ráda takový lidi, to mě když někdo nabízí, tak beru,když to je zadax.
Dal mi litr... Taky se mohl plácnout víc přes kapsu, ale dobře, dejme tomu...

Houser dojel s gerberou- zmínila jsem se, že to je má nejoblíbenější kytka. Ve dveřích mi popřál, dal mi kytku a... a nic, že dem vem. Hodně, hodně, hodně moc jsem se snažila předstírat úsměv a že jsem v pohodě, ale šlo to s těží. Mně se chtělo brečet, že mě odbyl jen kytkou... Ovšem na lavičce vytáhl krabičku a v ní krásnej, krásnej, krááááásnej prstýnek. "Och bejbe, dej mi ho tam,".
Letní kino bylo taky super. Před ním jsme šli ještě do hospody, já dala kofču a Housí pivko a tři vína. Padalo to do něj jak němci do krytu. Běhěm doby ledový jsme prdly šáňo, který mi po druhý slínkce vlezlo hodně, hodně do hlavy. Nakonec jsme se do hospody vrátili, dala jsem dvě vínka a jeli sme dom... Jeli.... Nasedla jsem po dlouuuhý námaze na kolo a následně byla na zemi. Jsem celá sedřená. Během cesty jsem na něj pořád ječela, protože byl umíněnej a nebyla s ním řeč. Po 20 minutách keců, že nechce jít pěšky, ale na kole, jsem mu ujela. Doma jsem ho ještě seřvala, lehla si a on, že de dom, že se zlobím. Šel rozsvítit, já zhasla, on rozvsvítil, já zhasla, on rozstvítil, já zhasla, on rozsvítil a vyhodil veškerý pojistky. Po pěti minutách jemnýho ježdění po bříšku a pár polibcích mě zlá nálada přešla a dováděli sme. V životě jsem se u sexu nesmála jak včera. To nebyla rozkož ale komedie.
Samotnej spací večer byl taky vtipnej. Houser se odkopal, a já, hodná a milující slečna, jsem nechtěla, aby mi nastydl, tak jsem mu dala KOUSEK svý deky. Pán se otočil a já byla bez ní. Pak začal chrápat, tak jsem mu dala loktem do žeber, protože to nesnáším.... No, má tam pěkný móňo.
Ráno mě probudil zcelej stopořenej a už to zase jelo. SEX - All day, all night!
Zůstal na oběd. Pozor, rodinný oběd. Takže samej řev. Ségra mu bonzla toho medvěda, tak ho očekávám na vánoce. :-D
Na procházce si přede mnou poprvý za rok a půl uprdl. Chudák, odteď mu nastalo peklo. :-D

Jen co odešel, šla jsem se pořádně vysrat. Celej den s ním jsem si v sobě kupila prdy, až mě břicho bolelo a skoro jsem k se před bábiččinejma vratama posrala, jak jsem byla natlakovaná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chica con sueños | Web | 30. června 2013 v 21:19 | Reagovat

Slečna Veronika je nějaká extra dokonalá, že nejí?:D to já jím všechno, hlavně když můžu brát furt :D
Jak vidím, tak jsi s Houserem oslavila opravdu originálně narozky- zklamání, radost, alkohol, hádka, usmiřovací sex :D

2 †SeňoritaVampiresa† | Web | 1. července 2013 v 19:09 | Reagovat

Verunka asi ráda jenom jazýčky nic víc :D Bože holka, ty seš chudák ... já vidět jak se na mého bratra furt lepí nějaká pipinka tak jí normálně hodím o stůl ;D
Narozeniny jak mají být! ;D To jsi celá ty a Houser fakt!
Hej kočko ani mi nemluv! Já jsem byla u mladého od pátku do dnešního rána a jak jsem přifarala domů tak jsem si myslela, že seru za celou Afriku ... I hate this! ;D

3 Hani | bevintage.blog.cz | Web | 2. července 2013 v 18:38 | Reagovat

Slečnu Veroniku bych asi nakopala. :D Takovýhle pipinky miluju fakt a ještě abych.. fuj, při jídle.. ne! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama