Červen 2013

článek devátý.

30. června 2013 v 20:47 | Revengaa

ANEB ZE SLEČNY JE STARÁ PÁKA...

Stručně se Vám vyjádřím ke včerejší návštěvě bratra. TRAPAS! Je mu třicet, krk celej od cucfleků a furt se u stola olizovali. Jím polívku, vidím jejich jazyky, jím brambory, jazyky, jím maso, jazyky... Nedojedla jsem, přešla mě chuť. Jo, slečna Veronika nejedla maso, nedala si ani kousek buchty, nedala si kafe... Jako kdyby se štítila. Nemám ráda takový lidi, to mě když někdo nabízí, tak beru,když to je zadax.
Dal mi litr... Taky se mohl plácnout víc přes kapsu, ale dobře, dejme tomu...

Houser dojel s gerberou- zmínila jsem se, že to je má nejoblíbenější kytka. Ve dveřích mi popřál, dal mi kytku a... a nic, že dem vem. Hodně, hodně, hodně moc jsem se snažila předstírat úsměv a že jsem v pohodě, ale šlo to s těží. Mně se chtělo brečet, že mě odbyl jen kytkou... Ovšem na lavičce vytáhl krabičku a v ní krásnej, krásnej, krááááásnej prstýnek. "Och bejbe, dej mi ho tam,".
Letní kino bylo taky super. Před ním jsme šli ještě do hospody, já dala kofču a Housí pivko a tři vína. Padalo to do něj jak němci do krytu. Běhěm doby ledový jsme prdly šáňo, který mi po druhý slínkce vlezlo hodně, hodně do hlavy. Nakonec jsme se do hospody vrátili, dala jsem dvě vínka a jeli sme dom... Jeli.... Nasedla jsem po dlouuuhý námaze na kolo a následně byla na zemi. Jsem celá sedřená. Během cesty jsem na něj pořád ječela, protože byl umíněnej a nebyla s ním řeč. Po 20 minutách keců, že nechce jít pěšky, ale na kole, jsem mu ujela. Doma jsem ho ještě seřvala, lehla si a on, že de dom, že se zlobím. Šel rozsvítit, já zhasla, on rozvsvítil, já zhasla, on rozstvítil, já zhasla, on rozsvítil a vyhodil veškerý pojistky. Po pěti minutách jemnýho ježdění po bříšku a pár polibcích mě zlá nálada přešla a dováděli sme. V životě jsem se u sexu nesmála jak včera. To nebyla rozkož ale komedie.
Samotnej spací večer byl taky vtipnej. Houser se odkopal, a já, hodná a milující slečna, jsem nechtěla, aby mi nastydl, tak jsem mu dala KOUSEK svý deky. Pán se otočil a já byla bez ní. Pak začal chrápat, tak jsem mu dala loktem do žeber, protože to nesnáším.... No, má tam pěkný móňo.
Ráno mě probudil zcelej stopořenej a už to zase jelo. SEX - All day, all night!
Zůstal na oběd. Pozor, rodinný oběd. Takže samej řev. Ségra mu bonzla toho medvěda, tak ho očekávám na vánoce. :-D
Na procházce si přede mnou poprvý za rok a půl uprdl. Chudák, odteď mu nastalo peklo. :-D

Jen co odešel, šla jsem se pořádně vysrat. Celej den s ním jsem si v sobě kupila prdy, až mě břicho bolelo a skoro jsem k se před bábiččinejma vratama posrala, jak jsem byla natlakovaná.

článek osmý.

29. června 2013 v 11:48 | Revengaa

ANEB SLEČNA ZAHAJUJE BOJ!!!


Zdravím, zejtra mám narozeniny, tak mi koukejte popřát. No a kdo by měl zájem, nechť napíše o adresu, kam mi může zaslat dary. ;-)
Zachvilu přijede bratr. A pozor, doveze si nějakou babu. Ježiši kriste. Já nechcu žádnou novou pipku do rodiny. V naší rodině jsem nejkrásnější já a vždycky to tak zůstane, proto nechci, aby se zahozoval s nějakejma čtyřiadvecetiletejma princeznama. Snad mi dá aspoň prachy...
Olaláá, s něčím se vám pochlubím. Prostě... Včerá jsme souložili s Houserem, jo... Klasa. Ale včera to bylo úplně takový... no... byla jsem potom celá rozklepaná. :-D
Dneska jdem na letní kino oslavit ty moje sedmnáctiny. Jsem zvědavá, co mi dá. (Od našich jsem dostala kulmu, a zjistila jsem, že to s ní absolutně neumím). Přála bych si toho vééééélkýho plyšáka, o kterým se zmiňuju snad půl roku. Ale on je blbej a nedojde mu to. Každopádně budu ráda za všechno, jen ne za to trapný pojmenování hvězdy!!!
Včera jsem nakupovala. Dámy!!!! Já jsem nakoupila!!! To u mě není běžná záležitost. Ale měli slevy, tudíž košile, která předtím stála pětikilo, a za takovej hadr bych ty prachy nedala, teď byla za tři stovky, takže pohodička. Koupila jsem si i sukni... Nevím, jestli to nebylo unáhlený, příjdu si v tom tlustá. :-D
Výzo bylo v poho. Dokonce mě asi po pěti letech pochválili i doma. Jedna čtyřka a povětšinou dvojky a jedničky... Jsem spokojená.
Cítím, že na mě jde sraní...
Jo, cítím to fest. Jdu pořádně posrat ten záchod, kterej jsem dneska, kvůli "slečně" musela drhnout... Doufám, že přijedou co by dup a jí se bude chtít lulat....

článek sedmý.

24. června 2013 v 10:26 | Revengaa

ANEB SLEČNA FOTÍ HOVNA...


Som rebel! Nešla jsem do školy. A ani tam nepůjdu, až v pátek pro to krásný výzo (bez ironie! jedna čtyřka z matiky je fááájn.).
Vím, že jsem jsem dlouho nešla. Ale víte, co. Myslím si, že je lepší, když sem budu psát a komunikovat s váma, jen když na to mám náladu. Nechci si udělat z blogu každodenní rutinu, která mě omrzí.
S Houserem jsme na tom dobře... Nebo takhle. Předtím to dobrý nebylo, až teď, co jsme zas spolu.
Jo dámy, abyste věděly! Sem sobecká!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tohle mi řekl. Tohle mi řekl po tom, co jsme se hádali, že se vůbec nevidíme. No nevím jak vy, ale myslím si, že je zcela přiirozený, že ho chci vidět a konečně si už zasunout po třech tejdnech... Ale dobrý, sem sobec! :-D
Měla jsem pohlavní styk v rybníku. Celkem vzrůšo.
Měla jsem pohlavní styk u sebe na balkóně. Nikdy se na mě můj soused neusmíval tak moc, jako den poté. :-/
Měla jsem pohlavný styk i u sebe na posteli. Bohužel můj Houseřík nějak pozapomněl, že trpím na záněty a udělal rozkoš přímo do mě. Paráda. Teď čekáme, co se z toho vyvrbí.
Včera jsem byla u nich na fotbale. Celkem se klukovi divím, že se mnou vydržel tolik dní v tahu a stále mu nelezu na nervy. Já jsem jiná. Jiná než ostatní dívky. Mám jinej druh humoru, komunikace a tak dále... Asi jsem ta pravá. :-D NO zakempili jsme to v hospodě, kde jsme si daly ďábelksý topinky, luxusní papáníčko, a já i po dlouhý době dvě pivka. Člověk by to ani neřekl, ale opila jsem se. Takže veselá zpáteční cesta.

Půjdu si uklohnit něco k obědu a sednu na balkón a budu si tam představovat mou nedávnou soulož....

článek šestý.

14. června 2013 v 22:14 | Revengaa

ANEB SLEČNA SE OPĚT NUDÍ.


Nechce se mi dneska psát. Proto ani nebudu odpovídat na ty vaše úžasný komentáře (bez ironie!!), co jste mi tu zanechaly. :-) Třeba zítra, nebo pozítří, ale dnes ne. :-D
Odpoledne jsem měla meloun... Byl dobrej.
Před chvílí jsem se rozloučila s kamarádkou. Jak jsem už psala, jede na tři měsíce pryč. Bude se mi stýskat, kecala bych, kdybych řekla že ne, ale je to lepší pocit, když bude pryč. Měla bych o prázdninách výčitky, že jsem ju "zanedbávala".
Pouslouchám orechestriální koncert Serje Tankiana. Já toho chlapa miluju. Mám s ním erotické představy. Chci ho, chci!!
Houser o víkendu OPĚT nepřijede. Novinka? Ne! Snad to už brzo skončí, nebo mi fakt už mrdne.
Nevím co se děje, ale poslední dobou mi vypisujou jeho kamarádi. Ne že by mi to vadilo, ale je to zvláštní. Kór, když mi píšou, že jsem hezká... Maj pravdu, opravdu hezká jsem. :-D
Měla jsem ještě spoustu myšlenek, co napsat, ale po tom melounu jsem se dneska už pěkně zašvikla... A asi to není konec. Jdu si užít krásný chvilky na hajzl...

článek pátý.

10. června 2013 v 22:18 | Revengaa

ANEB SLEČNA A JEJÍ DIVNÉ ROZPOLOŽENÍ...


Dneska trošku seriózně, ani nemám náladu na žádný vtípky. Prostě se jen vypovídám a jdu spát.
Po čtrnácti dnech jsem měla tu čest dnes vidět svého milovaného. Nevím. Asi jsem si to představovala jinak. Asi jsem divná. Asi mám prostě teď takový zvláštní období, kdy se mi mění nálada z minuty na minutu...
A nebo to je možná tím, že mi chlapec dnes napsal takovou věc, ano, vím, že to bylo myšleno z legrace, ale prostě takovou věc, že se víc těší na rajskou s kolínkama než na mě. Nenapsal to takhle, ale vyznělo to debilně! Asi si to moc beru. A asi používám dnes moc slovíčko ASI.
Těšila jsem se na něj, nebudu říkat, že ne. A taky jsem byla hodně, hodně naštvaná, když lilo jak z konve. Nakonec to ustálo a můj milý přijel. Sice až v šest... Asi možná to bylo třeba i tím. Tím, že ho neuvidím tak dlouho, tak bych si představovala.
No prostě... Přijel, povídali jsme si a to kouzlo, který jsem dnes, po těch 14 dnech očekávala ke mě nepřišlo. Asi to bylo tím, že jsme šli tam, kde trávíme snad nejvíc času. Štve mě to, byla bych radši venku než v hospodě. Ale dobře, vidina cigár mě omámila natolik, že jsem tam šla. Povídali jsme si. Asi jsme si povídali, tak jak vždycky, jen mi to prostě přišlo divný. Asi jsem čekala, že mi tam vyzná lásku před pupkatým hostinským, nebo nevím... Venku, když jsme hospodu opustili jsem mu to řekla. Teda řekla jsem to trošku jinak. "Jseš divnej, neděje se něco?". Chtěla jsem tím omluvit sebe, protože z jeho strany bylo všechno v pořádku. "Nic Marky, proč mě pořád podezříváš? Dyť jsem normální,". V tu chvíli jsem chtěla říct: "Proč tě podezřívám? Asi proto, žes mi lhal, miláčku, víš. A že si příjdu, že dělám všechno špatně, všechno!". Neřekla jsem to. Nechtěla jsem vytahovat starou záležitost.
Pro přiblížení. Jednalo se o to, že jsem ho šla jednu deštivou sobotu představit babičce. Den předtím, jsem měla přijet, ale jelikož bylo hnusně, kdo by to čekal, tak jsem dojet prostě nemohla. No a po babiččině návštěvě v hospodě, kde jinde, z něj vylezlo, že ten předchozí den šel na pivo. Jenže rázem z jednoho škopka byli 4 a z žádnýho panáka 3. Dobrý, rozdejchávala jsem to dlouho, chlast nesnáším, ale přece jen jsem nechtěla kazit den. A druhej den takhle na facebooku fotky, jak se pán válí po zemi v nějakým baráku totálně na sračky. "Ze kdy ty fotky jsou?" zeptala jsem se. "Já ani nevím," řekl mi. Aha, tak jsem asi úplná piča,ne? No, vylezlo z něj, že byli po těch už ne 4 pivech ale asi po 7 na chatě a ty panáky nebyly taky tři, ale... To si asi sám nepamatuje. Prej se mi to bál říct. To ho neomlouvá, prostě mi lhal. A o to horší to bylo, že jsem se to dozvěděla ze zasranejch fotek, který jsem vlastně ani vidět neměla... Dobrý, fajn, mrdám na to!
No prostě už se v tom nechci vrtat, pro jsem to svedla na něj, že u něj je něco v nepořádku a já jsem zcela normální, ačkoli to tak není. Asi je toho na mě poslední dobou moc. Asi si všechno beru. Dělám zbytečný scény.... A zbytečný články.... Prostě jsem si chtěla ulevit.

SERIOZNĚ? Jdu kadit...

Nečtěte to, jsou to sračky. Příští článek bude zase vaše stará, vtipná, úžasná a krásná Markéta!

článek čtvrtý.

9. června 2013 v 19:12 | Revengaa

ANEB ZE SLEČNY JE HRABĚNKA BATHORY...


Jo kurva, stane se to každýmu. Prostě si hovím ve vaně, tampón ve vagíně, holím si nohy a z mého lůna se rve na povrch krev. Takže nohy jsou hodně odfláklý, navíc tekla krev i z kolena, neb mě to celkem vykolejilo. Já si mohla dát druhou koupel a navíc vydrhnout vanu. Prostě hraběnka Bathory hadr...
Ráno super probuzení, mrkla jsem na netu na známky a matematika za tři. Málem jsem řvala jak malá holka jak mě to potěšilo a spadl mi kámen ze srdce!! Zatancovala jsem si hula hula taneček (nebo jak se tomu řiká) a dál si pokračovala ve svý menstruační náladičce. Stále znuděná, stále nasraná, stále nadržená...
Houser mě sere od rána. A teď mi ještě napíše, že neví, jestli tento víkend přijede. Fakt super kámo!
Do prdele, nevím, jak mám zastavit to koleno. Červená mi teče už víc jak pět minut.
Teď zažiju poslední týden s kamarádkou. Odjíždí na 3 měsíce někam do prdele... Zajímavý, jak se jí nálada změnila a je na mě příjemná... Možná jsem ráda, že jede, aspoň nebudu mít výčitky svědomí, že bych s ní strávila minumum prázdnin. Bylo by to tak, vím to.
Houser mě vlastně sere od včerejška...
"Teenage girl, a teenage queen;´Til she's on video -- A PORNO queen!"
Mám teď erotickou představu... Ahhh, děsný, když si představím, že to ,co ze mě teče, je krev...
Jdu něco napsat Housímu... Ať je prdel. Baví mě můj postoj, jsem absolutně nad věcí a jeho to sere... Jsem jak děcko, vím to. Ale prostě asi mám potřebu se hádat. A navíc teď se můžu omluvit tím červeným dole. Takže hlavu vzhůru...

článek třetí.

7. června 2013 v 20:13 | Revengaa

ANEB SLEČNA PRDÍ A KUREVSKY SMRDÍ...

Super. Pátek večer a já sedím doma. Opět. Jako každej víkend. Teda jako každej víkend, když se mnou není Houser. To většinou sedíme doma, pak ležíme, pak se orálně uspokojujeme a pak zasuneme. Vždycky jsem si tohle přála napsat, zní to...ehm.. úchylně.
Bolí mě břicho. Mám krámy, tudíž jsem protivná. Jako celej tejden. Začalo to tím stresem z písemky, kterou sem asi pohnojila (ano, celodenní drtění mi spíš přihoršilo!) a teď, krvavým obdobím to pokračuje. S Houserem sme se stihly za 4 dny třikrát chytnout. Dnes kupodivu ne, držím se celkem obstojně.
Nemám oholený nohy. Bude to už třetí týden. Houser totiž opět nepřijede.
Cítím se jako vyvrženec. Dnes musím fandit Itálii, vsadila jsem na ni veškerej svůj vklad. Ukamenujte mě.
Píše mi jeden kamarád a mám z toho divnej pocit. Na jedný akci se ke mně celkem měl. On byl má první láska... Bohužel, bohudík jen platonická. Co bych za jeho zájem v tý době dala. Teď mi to ovšem celkem narušuje mysl. Kamarádka mě v tom utvrzuje. Ještě že mám rozum a nejsem taková, že bych mu na to skočila. Ani hlavu mi to nemotá... Asi jsem zvláštní, že po roce a půl miluju víc a víc toho svýho ňoumu. (Zabil by mě, kdyby zjistil, že jsem mu dala přezdívku Houser a napsala jsem, že je ňouma.)
Poslouchám óčko... Bože, co to KURVA je? To se jako nedá, zlepším si náladu něčím normálním. Mansonem. Dobře, ne normálním.
Zase křeč. Nesnáším život. Je tak nespravedlivej!
Minule vás pobavila moje stolice... Teď si jdu vyndat tampón... Stále nejste znechuceny?

článek druhý.

4. června 2013 v 20:20 | Revengaa

ANEB SLEČNA SUPÍ!!!


Je podzimní večer. Venku prší. Já popíjím horký kakao a mám mizernou náladu... Kecám. Je červen... Teda dle datumu. Venku neprší a kakao taky nepiju. Jen je to takový depresivnější... Jako moje nálada.

Den ve škole byl dá se říct na pohodu. Klasika. Byla jsem samej vtípek a nedělala si vrásky na čele.
Ale doma... Celej den s matikou... No půlku... No vlastně jen dvě hodiny. Ale i tak. Počítala jsem o víkendu, počítala jsem včera, počítala jsem dneska a stejně mi to je k hovnu... Akorát jsem brečela. Propadám. Potřebuju dostat dobrou známku abych mohlo pokazit srovnávák. Ale bohužel! Už sem s tím sekla. Rozlomila jsem 4 propisky a rozškubala sešit. Ke všemu mě chytla zimnice a mám teplotu a už se ztrácím v pitomým 3+4...

Ještě mě štve Houser (budeme tak oslovovat mého přítele. Nehledejte v tom spojitost, napadlo mě to jen tak). Půl roku mu nadhazuju, pořád na facebooku lajkuju jak dement fotky s těma obrovskejma plyšákama. A ten blbec mi teď napíše, že pro mě má to pojmenování hvězdy... Největší ptákovina. Doufám, že to myslí z legrace... Tohle by byla asi jediná věc, u který bych přetvařovanou radost nezvládla a to jsem hodně dobrá herečka.
To mi připomnělo, že od příštího roku budu chodit do dramaťáku. Požádal mě o to sám (m)učitel... Aspoň si šplhnu.. Ale kurva, spíš bych si potřebovala šplhnout u matematikářky...

Asi se půjdu aspoň pěkně vys***. Ať aspoň něco z toho zkaženýho odpoledne je odvedeno pořádně...

článek první.

2. června 2013 v 12:28 | Revengaa

ANEB SLEČNU UHODIL BLESK...

Žila byla jednou jedna paní, která měla strašně zlého manžela se kterým žila 15 let. Její manžel byl opravdu zlý, dokonce ji chtěl vyhodit ze sedmého patra. Jednoho dne odjela tato paní se svou kamarádkou na chatu přes půlku republiky, kde poznala jednoho sympaťáka. Ona se svěřila jemu se svými problémy a on jí. Rozumněli si a měli se rádi. Nakonec se za ním tato paní přestěhovala a zde začíná můj příběh...
Třicátého června roku 96 se jim narodila krásná dcerka Markétka. Paní i její nový přítel byli šťastní. Markétka byla chytré a bystré dítko. Rostla jako z vody a jako lusknutím prstem byla v první třídě. Děti se jí posmívaly, jedly jí svačiny a kamarádily se s ní jen, když měla pytlík bonbónů. Markétka se tím pádem stala zamklou. A tento postoj jí vydržel do šesté třídy. Bála se s kýmkoli bavit, neměla moc kamarádů a byla hodně, hodně citlivá.
Ale v té zmiňované šesté třídě nastal zlom. Markétka poprvé mluvila a svým spolužákům oponovala.
V třídě osmé by jí nikdo neřekl špatné slovo a když už, tak to Markéta uměla vrátit v třikrát takové míře.
A v prvním ročníku SŠ byl z Markéty úplně jiný člověk. Byla prostě svá. Díky této image si našla spoustu dobrých i špatných přátel, milujícího kluka a svůj styl.
Teď je Markétě téměř 17 let. Dobré i špatné kamarády má stále, milující kluk jí taky vydržel (ano, je to furt ten samej ;-)) a prostě jak to říct... Užívá si života! Nebojí se a říká to, co si myslí, ačkoli to je někdy na škodu. Je to prostě správná holka, ke všemu chytrá, vtipná, milá a hezká. Sem tam může působit namyšleně... Ale proč ne, když na to má? :-P

Prostě tohle měl bejt příběh o mně.. Teď si o mě udělejte obrázek. Buď mě budete milovat, nebo nesnášet. :-D